Dobro došli u na javni portal za e-učenje

Cilj ovog portala je da omogući svim zainteresovanim profesorima srednjih škola koji žele slobodno da koriste platformu za rad sa svojim učenicima i kandidatima a da pri tome ne moraju da imaju neke preduslove.

Razlog ove ideje je taj da nije potrebno da svaka škola gubi na vremenu u kreiranju platforme i dodavanju materijala već da ovde bude mesto gde će svi imati slobodu da pristupaju, dodaju materijale i testiraju svoje učenike, bez ograničenja.

Mislim da treba da postoji jedna platforma gde sakupljamo materijalale i zajednički unapredjujemo sadržaje i obogaćujemo elektronsku biblioteku.

Za učešće na platformi pozovite Srboljuba Milosavljevića 065-8-623-161

Доступни курсеви

Plan i program Računarstva i Informatike po ECDL-planu

Kurs na drugaciji nacin realizuje nastavni plan i program iz programiranja za smer elektrotehnicar racinara

Категорије курсева

Obaveštenja sajta

(Није објављено још ниједно обавештење.)